Spolupracujeme

Nejsme jen restaurace. V Táboře nejsme žádné malé ryby a máme zde více aktivit než by se na první pohled mohlo zdát. Jsme spolehlivý partner pro pořádání Vašich akcí v Táboře.

Jsme nejen restaurace v srdci Tábora

Jsme rodinná restaurace v srdci Tábora, kde si pohodlně vyberete z jídel české kuchyně a více než 4 druhů točeného piva. U nás můžete shlédnout promítání všech významných sportovních akcí od hokeje po atletiku na 4m širokém plátně. Nejste si jisti zda bude vaše oblíbené utkání promítáné? Zavolejte nám a my se o vše postaráme.

Součástí restaurace je sál pro více než 400 lidí. Zajistíme pro Váš koncert či Vaše vystoupení prostory, potřebné služby a také catering. Spolupracujeme a organizujeme festivaly po celé ČR pro největší pivovary u nás, jejichž pivo u nás můžete ochutnat.

Klub univerzita

Společenský, hudební klub v centru Tábora. Koncerty všeho žánru, divadlo, plesy, kongresové prostory, výstavy, firemní akce, oslavy, hostiny, svatby, akce až pro skvělých 400 lidí. Hledáte klub pro Vaše vystoupení? Zařídíme Vám prostory, servis, catering i marketing.

Více na www.klubuniverzita.cz

Galerie univerzita

Provozujeme vhodné prostory pro vystavování uměleckých děl, vernisáž či aukci uměleckých děl.

Více na www.galerieuniverzita.cz

Divadlo univerzita

Již dlouhou dobu se angažujeme v podporování uměleckých spolků a rádi Vám zajistíme prostor pro třeba zrovna vaše vystoupení u nás v divadle. Naše divadlo má dlouholetou tradici v pořádání představení od divadel pro školky až po organizování divadelních workshopů.

Více na www.divadlouniverzita.cz

Reklamní služby

Na samém začátku našeho podnikání stálo poskytování služeb v on-line marketingu, offline marketingu a tvorbě a správě webových stránek. Dnes nabízíme komplexní portfolio služeb, které Vám můžeme zajistit u našich agentur TotalEffect  a TotalBrand. Potřebujete zviditlenit vaši akci či služby v Táboře? Neváhejte se na nás obrátit.

Tiskoviny, vizitky, letáky, potisk reklamních ploch a reklamní materiál pro restaurace a prodejny umíme také.

Více na www.totalbrand.cz a www.totaleffect.cz